Lewackie Pitolenie o Wegetarianiźmie + bonus.

Na życzenie słuchaczy nagraliśmy odcinek o wegetarianiźmie. Za eksperta robi dziś Martyna, która przez kilkanaście lat była wegetarianką i planuje do tego powrócić. Rozmawia z nią wszystkożerny Tomek, a tematami które poruszają są między innymi zmiany w dostępności wegetariańskich produktów, moralne i zdrowotne aspekty takiej a nie innej diety oraz to, czy koniecznie trzeba być 100% weganinem aby zrobić coś dobrego dla świata.

Wspomniany w odcinku tekst Tomka znajdziecie tutaj.

ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO

Bo obchodzimy w tym tygodniu dwudziestą piątą tygodnicę nagrania pierwszego z odcinków Lewackiego Pitolenia.
Z tej okazji nagraliśmy z Maćkiem także krótki bonusowy odcinek w którym odpowiadamy na wszystkie kilka pytań, które do tej pory zadali nam nasi słuchacze. Możecie go wysłuchać tutaj:

Opis odcinka bonusowego:

To już 25 tygodni (dwudziesta piąta tygodnica!) od powstania naszego podkastu – choć ruszyliśmy on-line dopiero po nagraniu trzeciego odcinka, bo chcieliśmy, żeby nasi pierwsi słuchacze mieli na dzień dobry odrobinę więcej do słuchania.

Jest już Was z nami kilkaset i pierwsi z nas nawet odezwali się do nas e-mailem czy poprzez media społecznościowe. Dlatego postanowiliśmy, jak to ostatnio modne w internecie, zrobić taką sesję Q&A podczas której odpowiemy na Wasze pytania.

Pytań było mało, więc zdołaliśmy odpowiedzieć na wszystkie kilka, co zapewne wyczerpuje na razie wszystko, co jest interesujące na nasz temat.

Tak, bo ten podkast jest tylko na nasz temat, więc jak szukacie czegoś ciekawego, to możecie sobie odpuścić i po prostu poczekać na kolejny regularny odcinek.

W podkaście wspomniano:
– występ Tomka w programie Jamesa O’Briena, który możecie znaleźć tutaj.

reportaż Buzzfeeda o historii, przy pracy nad którą poznali się Tomek z Martyną:

– Artur Lesicki (strona artysty)

– agencja kreatywna Mimaj:

Zapraszam!

Comments

comments

Dodaj komentarz