Eurowizja oczami polskich internautów.

Kto wygrał Eurowizję?? Kobieta z brodą, facet w sukience?? Ludzie kto to jest?? Homoseksualista? To po co zakłada babskie ciuchy. Transwestyta??? To niech zmieni płeć chirurgicznie, weźmie estrogeny, wstawi se silikonowe cycki i stanie się “kobietą”!!! A teraz? Homo-niewiadomo!! Świat zwariował, czy pod presją fałszywej tolerancji wszyscy zwariowaliśmy, że “coś” takiego tolerujemy??????

600px-20140321_Dancing_Stars_Conchita_Wurst_4187Drżą mi dłonie i rzężę, wyrównując oddech. Musze otrzeć ślinę z kącików ust. Ponownie kontroluje plwocinę, znak, że doszedłem do siebie w takim stopniu, że mogę rozpocząć pisanie. Myślałem, że wybronię się od tej całej szopki, jaką jest Eurowizja, ale nie. Mnie to zwisa i generalnie mam to gdzieś, natomiast niepokoi mnie fakt, że taki przekaz medialny oglądała moja 8 letnia córka. To jakiś potwór na widok którego bierze mnie na wymioty. Nie jestem nietolerancyjny ale jest różnica między tolerancją a promowaniem tego. A Eurowizja dała mu zwycięstwo. To co zobaczyłem, a raczej moje dzieci, to był wielki szok! Jakiś koszmar! Dziecko zastanawia się czy również jest prawdziwą dziewczynką i czy nie zacznie jej rosnąć broda…

To powinna być ostatnia Eurowizja. Ten konkurs był USTAWIONY! Jury poszczególnych krajów nie uwzględniło woli ludzi tam mieszkających, a nawet głosowało zupełnie na przekór. Polacy w Irlandii są co do liczebności zaraz po Irlandczykach, jury irlandzkie zagłosowało zupełnie na przekór znając wcześniej wyniki głosowania widzów, gdzie byliśmy na pierwszym miejscu. Nie wiem czy zauważyliście, ale wszędzie Eurowizja była nadawana na państwowych telewizjach. Wystarczy ze operator jakiejkolwiek telefonii komórkowej wyśle na polecenie jakiegoś polityka 60 tys smsów i macie wygraną a dziennikarze powiedzą to co będą im kazać. Tylko pytanie KTO płaci i jaki ma w tym cel. A cel zapewne jest niecny…

Conchita to oficjalna drwina z Jezusa Chrystusa, celowo masoneria ją upodobniła a potem nagrodziła. Ona została stworzona przez masonerię aby promować gender. Antychryst szaleje w Europie posługując się ludźmi. Celem wpływowych grup kontrolujących zachodnią część świata, jest nie tylko ekonomiczne zniewolenie całych społeczeństw. Celem jest także zniszczenie tradycji, religii i rodziny. Wtedy bowiem mają gwarancję, że duch sprawiedliwości w narodach się nie odrodzi. Finansowe klany odpowiedzialne za stworzenie takich wynalazków jak feminizm, edukacja seksualna czy gender, zrzeszają się niekiedy w tajnych organizacjach, by tam radzić jak wyeliminować odwiecznego wroga, czyli człowieka wolnego. Opracowali ciekawą metodę, która jest niemal niezawodna: nie wiem czy ktoś z was zwrócił uwagę na wypowiedź tego Pana w sukience na końcu ale była ona przerażająca. “Jesteśmy jednością, jesteśmy NIE DO ZATRZYMANIA!”  Sposób w jaki to powiedział… Pilnujmy się ludzie i nie dajmy zwieść się Multi”Kulturalnej” Europie… Nasz Kontynent jest chory po prostu.

Jedynymi odpornymi są wciąż katolicy bądź niewierzący, acz akceptujący chrześcijański model społeczeństwa ludzie. To przepowiedziała słynna stygmatyczka bawarska Teresa Neumann a objawił Anioł Stróż Polski. JP2 też przepowiedział. To koniec świata zachodniego. Wyczuwa się tam wielki kataklizm. Nic ohydniejszego nie ma nad drwinę z Boga. Zresztą Anioł Stróż Polski powiedział, że III WŚ rozpocznie się od drwiny z Boga, walki z Bogiem a potem potężny kryzys ekonomiczny jakiego świat do tej pory nie widział. Pierwsza i Druga Wojna Światowa, którą przepowiedział, już była.

Rzecz w tym, że my, jako naród, przyznaliśmy jej 7 punktów! Uważam, że pokazywanie takich chorych ludzi to już jest chore ale niestety po głosowaniu widać ilu jest takich w Europie. Gejonistów lub innych tego typu odchyleńców. Nie znam normalnego człowieka głosującego na tego odmieńca…  Nie jestem w takim razie tolerancyjny. Mam granice tolerancji:  uważam, że jak ktos jest homo niech se homuje w domu, ja sie z żoną nie obściskuje ale żeby takie coś z brodą… Wymiotować mi się chce, fujjjjjjjjjj!!!!! Tego jest w bród i ja się czuję pokrzywdzony, to całe zamieszanie godzi we mnie i moją wolność. To powinno być zabronione, to jest zezwierzęcenie, obleśnie potworne! Precz z odmiennością, która wskazuje na chore dewiacje. Chcemy normalności nie pikanterii z ptakiem pod spódnicą !!!

Zwymiotowałem – głosuję na Korwina żeby przerwać ten cyrk.

Internauci z portalu Onet (praca zbiorowa pod redakcją Tomasza Oryńskiego)


Tekst ukazał się w portalu gazetae.com

Zdjęcie: “ESC2014 winner’s press conference 11 (crop)” autorstwa Albin OlssonPraca własna.
Licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons.

Comments

comments